השכרת רכב

להשכרת רכב בקורפו לחצו על רכבים ביוון. סעו בזהירות.

 

נשאלת השאלה שמטרידה הרבה טיילים, תיירים לגבי איי יוון בכלל ולגבי האי קורפו בפרט, האם כדאי להזמין רכב? התשובה היא לרוב כן. אם אתם בסביבות גיל 21, אם הגעתם לאי רק ליום יומיים ואתם לא מתכוונים בשום דרך שהיא לעזוב את המלון, אז אל תזמנו רכב, אבל כל השאר כן. תשאלו את עצמכם, האם אני רוצה להתחיל להתרוצץ עם תחבורה ציבורית באי? האם אני רוצה לבזבז זמן לחכות לאוטובוסים? האם אני רוצה להיות מסורבל ומגושם ולעלות עם התיקים/מזוודות על תחבורה ציבורית? אז לא, במיוחד לא עם יצאתם עכשיו לנופש או חופשה קלילה לנקות את הראש לאיזה שבוע. יכול להיות שהשבוע הזה הוא הזמן היחיד שיש לכם לחופשה כל השנה וחבל לבזבז אותו על אי נוחות.
לגבי מוניות אז זה פשוט יקר, אם יש לכם לקחת מונית אחת, או שתים אז בסדר, אבל פחות מומלץ לבנות את הטיול שלכם בקורפו סביב מוניות, לא יהיה נעים בכיס והכסף ילך בלי שתרגישו. לגבי השכרת רכב בקורפו אתם לפחות תדעו מראש כמה אתם משלמים.

קורפו הוא אי באופן יחסי די גדול, 613.6 קמ"ר קחו איים מוכרים כמו סנטוריני ומיקונוס, אז הוא יותר גדול מאלו, ובאיים המוזכרים כן שוכרים רכבים מראש, אז על אחת כמה וכמה בקורפו. אם המלון שלכם ממוקם בסמוך לשדה התעופה אז אולי לא תצטרכו רכב, אבל מי מזמין חדר במלון ליד שדה התעופה, אתם תצטרכו רכבים כדי להגיע מנקודה לנקודה, או בכדי לצאת לטייל ולחקור את האי ויש מה לחקור. תארו לכם שאתם נוסעים להנאתכם ים סביב ופתאום אתם מוצאים את עצמכם באיזה מפרצון שאתם היחידים שם וזה קורה הרבה באיים, רק עם רכב. כדאי להיות עצמאיים וזמינים לעצמכם.

מומלץ להשכיר רכב בקורפו מבעוד מועד דרך האתר, הסיבות לכך הן קודם כל לא לבזבז זמן, במקום להגיע לאי ולהתחיל לחפש סוכנויות רכב, כן נשארו רכבים-לא נשארו רכבים, אם אתם מזמינים את הרכב מראש אז הרכב שלכם מוכן ומחכה לכם בעת הגעתכם, אתם תדעו איזה סוכנות ולהיכן ללכת, תדעו מה אתם מקבלים, תוכלו לקרוא חוות דעת על הרכב והסוכנות דרך אתר ההזמנות, קל ונגיש, מה גם בימות הקיץ כאשר האי קורפו בתפוסה מלאה אזי רכבים אוזלים במהירות לכן מומלץ להתארגן על אחד מראש.

כאשר אתם מזמינים רכב מראש ניתן לקרוא בסבלנות ובשלווה את כל הפרטים והתנאים של הרכב ושל הביטוחים וכל זה במרחק של קליק אחד, ללא טפסים מיותרים. תוכלו להזמין GPS, מושבים לקטנטנים לכל הגילאים, להזמין נהג נוסף כל זה דרך האינטרנט. ביטוח ביטול השתתפות עצמית אפשרי בעת הזמנה באתר, שימו לב אם ישנה תאונה חס וחלילה או שריטה על הרכב, באותו רגע צרו קשר עם המשטרה ועם סוכנות הרכבים שממנה הזמנתם ולקחתם את הרכב, רק אז תהיינה אפשרות לקבלת הכסף. פיקדון בכל אופן יבקשו ממכם, גם אם לקחתם את הביטוח וגם אם לא.

והכי חשוב סעו בזהירות ותעשו חיים.

Zamir Sivan CEO