חבילות נופש

להזמנה של חבילות נופש לקורפו במחירי מבצע לחצו 

לאי קורפו יש טיסות ישירות מהארץ מדי קיץ סביב עונת התיירות, הטיסות מתחילות בסביבות יוני ונמשכות עד לספטמבר פחות או יותר, תלוי בביקוש. כמעט לכל איי יווני שיש לו טיסות ישירות מהארץ מוצעות גם חבילות נופש. המשמעות של חבילת נופש בקורפו היא טיסה + מלון, כלומר אתם מזמינים דיל/חבילה שבה הטיסה והמלון נרכשים ביחד, החבילות הללו מתויגות בדרך כלל כהכל כלול או חצי פנסיון. הכל כלול משמעותו ארוחת בוקר צהריים וערב, חצי פנסיות משמעותו ארוחת בוקר וארוחת ערב ולעיתים יש תחת החבילה רק ארוחת בוקר.

המלצת מערכת האתר לגבי חבילות נופש היא בניית חבילות נופש באופן עצמאי, מלון בקורפו לחו,ד הזמנת טיסה לקורפו לחוד ורכבים בקורפו ונסביר:
סביר להניח שחבילות נופש מובנות יהיו זולות יותר מהרכבה של החבילה באופן עצמאי, אבל זה לא חד משמעי ובטוח, זה תלוי בהרבה גורמים כמו סוג החבילה, מספר כוכבים המלון, חצי פנסיון או הכל כלול, חדר סטנדרטי, סופירייר או דלוקס, נוף לים או לגן. אין ספק שאם תזמינו חבילת נופש בקורפו של מלון 3 כוכבים, חדר סטנדרטי ונוף לגן, אז המחיר יהיה זול יותר, אבל אם תחליטו להתפנק על מלון 5 כוכבים בקורפו, כמו שכולנו רוצים, נוף לים, הכל כלול אז לא בהכרח.

המוניות. למה אנו יוצאים לחופשה ביוון? אז הסיבות ברורות, יוון מרהיבה, חופים, אוכל משגע, אנשים מעניינים, פינות גן עדן, שקט ושלווה, אנו מבקשים להתנתק מהיום יום מהמציאות הלא קלה שאנו חיים פה בארץ, להתנתק גם מהאנשים שאנו פוגשים בסביבה שלנו ביום יום. קחו בחשבון שכאשר אתם מזמינים חבילות נופש אז אתם לא מתנתקים, אתם תשהו במלון עם המון אנשים, אתם תדחפו לתור לאוכל עם מאות ישראלים, בבריכה ועל חוף הים גם כן, אין רע בזה, אנחנו הישראלים אוהבים להיות ביחד, אבל תשכחו מלהתנתק ותשכחו משקט, המוניות.

היצע המלונות, אתם תשימו לב שבעת חיפוש חבילות נופש בקורפו כמות המלונות המוצעים די נמוכה באופן יחסי לחיפוש מלונות באופן עצמאי באי. בוקינג.קום למשל מציעים מאות אפשרויות לינה בצורה של מלונות חמישה כוכבים, ארבעה כוכבים, מלונות שלושה כוכבים בקורפו, מלונות דירות, ווילות, B&B ועוד, כמובן שלא כולם יהיו זמינים כל הזמן, קורפו הוא אי מבוקש כך בימות הקיץ התפוסה די מלאה בתיירים מכל העולם, יחד עם זאת ההיצע הרבה יותר רחב כאשר מחפשים ומזמינים מלון בקורפו בנפרד.

אוכל, כידוע המטבח היווני משובח ומגוון. במיוחד באיים, אתם יכולים לחוות מאכלים טריים היישר מהים, אבל לא רק. כאשר תזמינו חבילות נופש אז כידוע התנאים יהיו חצי פנסיו או הכל כלול, כלומר אתם תפספסו את המטבח היווני, אתם תאכלו במלון אוכל המוני של מלון במקום להתפנק בטברנה עם אוכל אותנטי טרי ולכו תדעו מתי יצוצו כמה חברים יוונים ויתחילו לפזז ולשיר, זה קורה באופן ספונטני או מכוון אבל בטברנות עצמאיות בדרך כלל, שבו עם מקומיים באיזה טברנה על חוף הים תאכלו סופלקי ושתו בירה מקומית והביטו בשקעה, כמו שצריכה להיות חופשה אמתית.

בחבילות נופש מציעים מלונות באמת כיפיים עם הרבה פעילויות, בריכות, מגרש משחקים לילדים, לעתים טניס, מסעדות וברים אתם לא תצאו מהמלון, וזה כל הרעיון של חבילות נופש שלא תצאו מהמלון ולדעתנו זה חבל, נכון יש כאלה שמגיעים ליוון כל שנה, אבל יש כאלה שלא ויש הרבה מה לראות ולחקור, אז במקום לשבת במלון כל היום, צאו וחפשו חופים ומפרצים מבודדים, צאו לטיולים תחקרו את האי, הכירו אנשים שלא רואים כל יום.

ביטול ההזמנה, כאשר תזמינו חבילות נופש לקורפו יהיה מאוד קשה לבטל אותן לאחר ביצוע ההזמנה, אם בכלל ואם כן אז זה יהיה כרוך בקנסות, דרך לא סימפטית להתחיל את הטיול, לחילופין מהזמנת מלון באופן עצמאי דרך בוקינג למשל ששם ניתן לבחור את תנאי החדר, עם אפשרות ביטול או ללא אפשרות ביטול, שימו לב כשאר מציינים "ללא אפשרות ביטול" אז באמת לא ניתן לבטל את הזמנת המלון, אבל אתם יכולים לבחור ב"עם אפשרות ביטול" ואז תוכלו לבטל את ההזמנה ללא קנסות עד תאריך מסוים, (שימו לב לתאריך).

אם האינטואיציה שלכם מכוונת על חבילת נופש אז אל תהססו והזמינו, נסו להזמין באופן עצמאי מהקישור שבראש העמוד, כך תחסכו דמי טיפול מסוכן נסיעות. אם ברצונכם המלצה על מלונות באי, שלחו לנו כמות אנשים, תאריכים מדויקים ותקציב אם יש ונשלח לכם לאימייל, שרות חינם.

Zamir Sivan CEO